Suplementy diety Silvets

Suplementy diety Silvets

Na każdym kroku możemy obecnie natknąć się na reklamę suplementów diety, które mają w cudowny sposób pomóc nam w pozbyciu się nadwagi i uzyskaniu pięknej sylwetki. Ja większość z nich automatycznie neguję, ponieważ mają bardzo negatywny wpływ na nasz organizm i mogą nam bardzo zaszkodzić. Niektóre jednak, z uwagi na swój naturalny i dobroczynny skład, mogę Wam polecić. Jednym z nich jest Silvets, czyli środek wspomagający odchudzanie.

Jaki jest skład suplementu?

W Silvets znajdują się jedynie w pełni naturalne składniki, o udowodnionym działaniu wspomagającym spalanie tkanki tłuszczowej oraz przyspieszającym metabolizm. Są to:

  • Cenne jagody goi, którymi zachwyca się obecnie cały świat – są to bardzo silne przeciwutleniacze, które zapobiegają wszelkim stanom zapalnym w naszym organizmie.
  • Guarana – udowodniono już, że doskonale podnosi ona metabolizm i spalanie, a jednocześnie dodaje energii osobom, które do diety włączyły również wysiłek fizyczny.
  • Papryka cayenne, która również pobudza metabolizm, ale ma też bardzo pozytywny wpływ na nasz układ krążenia (obniża poziom cholesterolu) oraz układ trawienny.
  • Zielona herbata – ma silne działanie antyoksydacyjne, ale również wpływa pozytywnie na poziom cholesterolu w organizmie i układ trawienny. Od wieków polecana jest przy wszelkich chorobach.
  • Winian l-karnityny, który wspomaga spalanie tłuszczu.

Jak widać, Silvets nie zawiera żadnych chemicznych składników, które mają za zadanie spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Jest to więc zdrowy i optymalny suplement diety.

Kapsułki suplementu należy spożywać w trakcie spożywania posiłków. Ja brałam dwie z nich ze śniadaniem oraz dwie z obiadem. Faktycznie, muszę stwierdzić, że w znaczący sposób zmniejszyło się moje łaknienie po ich zażywaniu. Przestałam podjadać pomiędzy posiłkami, co było moim największym grzechem. Nie miałam też ochoty na ciężkie i tłuste potrawy. Z ciekawości zbadałam poziom cholesterolu we krwi po dwóch miesiącach stosowania preparatu i muszę się pochwalić, że spadł on w znaczący sposób. Producent zaleca przyjmowanie od dwóch do czterech kapsułek dziennie, w zależności od zapotrzebowania.

Obiecuje on również regulację procesów trawiennych oraz przyspieszenie metabolizmu. Dzięki składnikom przyspieszającym metabolizm, można też liczyć na więcej energii każdego dnia oraz szybsze spalanie spożytych posiłków. Ja oprócz samego Silvets stosowałam również optymalną dietę. Jadłam pięć posiłków w ciągu dnia i starałam się pić sporo płynów. Co prawda, nie ćwiczyłam regularnie, ale codziennie do pracy dojeżdżałam na rowerze lub przemieszczałam się na piechotę. Wieczorami udawałam się na spacer z moim psem.

W ciągu pierwszego miesiąca stosowania Silvets udało mi się zrzucić pięć kilogramów. Nie ograniczałam się jednak zbytnio i nie forsowałam na siłowni, co musi oznaczać, że osoby bardziej zdeterminowane z pewnością będą w stanie stracić więcej kilogramów.

Osobiście polecam zamówienie od razu przynajmniej trzech opakowań suplementu, ponieważ można wówczas liczyć na spore zniżki w cenie. Każde kolejne opakowanie obniża cenę poprzedniego.

Jak wiecie, jestem sceptycznie nastawiona do cudownych preparatów na odchudzanie, jednak ten oceniam bardzo pozytywnie. Dzięki niemu poczułam się lżej i udało mi się zrzucić nieco zbędnych zapasów kilogramów. Poza tym, odczułam wyraźny wzrost energii do działania i życia. Wieczorem, zamiast zasypiać na kanapie przed telewizorem, wolę teraz długi, romantyczny spacer z narzeczonym i naszym psem.

Więcej informacji na stronie produktu