Mój sposób na oczyszczanie organizmu

Mój sposób na oczyszczanie organizmu

Nadchodząca wiosna na większość osób wpływa w sposób motywujący do zabrania się za siebie i zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Jak wiadomo, przed odchudzaniem się, najważniejsze jest również oczyszczenie organizmu. Sama zawsze stosuję preparaty pomagające w detoksykacji organizmu, kiedy zaczynam przygotowywać się do lata i lekkich ubrań.

Jednym z polecanych obecnie preparatów na oczyszczanie jest Fibre Select, czyli unikalny błonnik witalny.

Rozróżniamy różne rodzaje błonnika, ale wszystkie z nich są produktami pochodzenia roślinnego i węglowodanami złożonymi. Podstawową zaletą błonnika pokarmowego jest to, że nie jest on odżywczy. Nasz organizm nie trawi go, a wydala. Dzięki temu, nie dostarczamy dodatkowych kalorii i możemy szybciej chudnąć!

Fibre Select to błonnik witalny, a więc najwyższej jakości babka płesznik oraz babka jajowata.

Jakie działanie mają te dwie rośliny na nasz organizm?

 • Przede wszystkim, wspomagają oczyszczanie organizmu.
 • Doskonale wspomagają perystaltykę jelit, co ułatwia wypróżnianie się.
 • Zwalczają uporczywe zaparcia.
 • Regulują pracę całego układu pokarmowego.
 • Zwiększają uczucie sytości, dzięki czemu ułatwiają odchudzanie się. Nie czujemy głodu, a więc nie podjadamy pomiędzy posiłkami.
 • Regulują poziom cukru we krwi. Ma to ogromne znaczenie dla osób z problemami metabolicznymi, które znajdują się w stanie przed cukrzycowym.
 • Poza tym, wspaniale oczyszczają jelito grube ze złogów i resztek pokarmowych, dzięki czemu organizm pozbywa się toksyn.

Sama próbowałam uzupełniać błonnik w mojej diecie poprzez codzienne stosowanie owsianki na śniadanie. Przyznam jednak, że bardzo szybko znudził mi się ten pomysł, a owsianka opatrzyła. Poza tym, codzienne włączanie zbyt dużej porcji węglowodanów do diety wcale nie zadziałało korzystnie na moją wagę, która stała w miejscu. Zdecydowałam się więc na wypróbowanie Fibre Select.

Co mnie zaskoczyło?

 • Przede wszystkim, produkt nie zawiera laktozy. Obawiałam się tego, ponieważ źle toleruję mleko krowie i mam po nim okropne wzdęcia.
 • Błonnik można rozpuszczać w wodzie, ale również w sokach, a nawet jogurtach.
 • Nie ma on w ogóle swojego smaku, co jest ważne. Całkowicie zapominałam o tym, że dodałam czegoś do mojego napoju.
 • Bardzo szybko odczułam rezultaty spożywania Fibre Select. Przede wszystkim, rano czułam się wyspana i wypoczęta. Rozpierała mnie wręcz energia.
 • Już po tygodniu całkowicie zniknęły problemy z moim układem pokarmowym. Nie miałam najmniejszego problemu z wypróżnianiem się i zaparciami.
 • Poczułam się lekko. Wkrótce, po włączeniu zdrowej, ale optymalnej diety, moje kilogramy zaczęły znikać.

Jaki jest skład Fibre Select?

Skład preparatu błonnikowego jest całkowicie naturalny. Na pierwszym miejscu znajduje się błonnik jabłkowy. Poza tym, w składzie znajdują się również: inulina, błonnik lnianym, oligofruktoza, łupina nasion babki jajowatej oraz guma guar. Nie obawiajcie się jednak tej ostatniej – jej zadaniem jest hamowanie apetytu i pochodzi z naturalnych roślin strączkowych, jak groch, czy fasola.

Produkt nie należy do najtańszych, jednak obecnie sprzedawany jest w sporych opakowaniach – 450 g, w bardzo przystępnej cenie. W mojej opinii warto zdecydować się na zakup, ponieważ można na własnej skórze zobaczyć, jak szybko organizm oczyszcza się ze zbędnych składników i toksyn. Ja czuję się świetnie, dobrze śpię i nie mam najmniejszych problemów z moim układem pokarmowym, który jest raczej wrażliwy.